Acil Servis
06 Ekim 2023

Hastanemiz acil servisi zemin katta, hastanenin ana girişinden farklı girişi olan deneyimli ve dinamik bir kadro ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil servisimiz, 3. seviye olarak hizmet vermekte olup; ilk kabulde sağlık görevlisi tarafından sağlık bakanlığınca belirlenmiş olan  TRİAJ sistemi-renk uygulaması (hastaların sağlık durumlarının aciliyet durumlarına göre ayrılması ve öncelik verilmesi sistemi) uygulanmaktadır. Her vardiyada 24 saat görevli en az 1 tane acil tıp uzmanı , 5 adet pratisyen hekim ve sağlık personeliyle hasta güvenliği ve memnuniyeti ön planda tutularak nitelikli sağlık hizmeti verilmektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste; Yeşil alan ve sarı alan 1-2 poliklinikleri, müşahede odası, çocuk acil odası, travma odası, resüsitasyon odası, cerrahi müdahale odası ve enjeksiyon odası bulunmaktadır.

Acil serviste her türlü acil tahlil ve  acil radyolojik tetkikler , 24 saat boyunca en hızlı şekilde yapılmaktadır. Hastanemizin yoğun bakım ünitesi ve ameliyathanelerinin acil servisten kolay erişilebilir bir konumda olması her branştan acil hastayı kolaylıkla kabul ve tedavi etme olanağı sağlamaktadır.